Kim jestem?

Coachem, przedsiębiorcą, managerem, pracodawcą, mamą, żoną, siostrą, przyjaciółką, wrażliwym człowiekiem.

Psychologią fascynuję się od ponad 20 lat. Od mniej więcej połowy tego czasu wykorzystuję zdobytą wiedzę w praktyczny sposób w różnych dziedzinach mojego życia zawodowego jak też prywatnego.

Zawodowo długo szukałam swojego miejsca. Pracowałam przez 10 lat w kilku korporacjach bankowych przechodząc przez właściwie każdy szczebel korporacyjnej drabiny sukcesu. Na każdym stanowisku dawałam z siebie 200% więc byłam naprawdę dobra we wszystkim co mi powierzano. Któregoś dnia odkryłam jednak, że moja drabina zawodowa nie jest oparta o właściwą ścianę. Doszłam już na tyle wysoko, że dopiero wówczas mogłam to zobaczyć.

Od 2013 roku jestem przedsiębiorcą i od tego czasu psychologia i coaching nabierają dla mnie fascynującego wymiaru. Widzę realne zmiany w życiu moich klientów. Coaching zmienia jakość naszego życia, które staje się lżejsze, bardziej szczęśliwe, atrakcyjne i bardziej świadome. Obserwuję to i doświadczam codziennie. 

Obecnie, jestem dyplomowanym coachem z międzynarodową akredytacją International Coach Federation. Jestem też certyfikowanym coachem kryzysowym, bo w dzisiejszych czasach każdy z nas ma większe bądź mniejsze załamania. Ja swoje dołki zawodowe i osobiste pokonałam. Jestem silną  i szczęśliwą osobą. 

Jeśli też chcesz czuć się lepiej, po prostu zadzwoń bądź napisz. Ja naprawdę czekam na Ciebie

Skontaktuj się ze mną:

Renata Szekalska tel. 607-181-077

Potwierdzenie kwalifikacji zawodowych

Potrzebujesz motywacji i planu działania? Czujesz, ze utknąłeś? Pozbądź się swoich ograniczeń podczas sesji coachingowych. 

Renata Szekalska

Business and Life Coach

tel: 607-181-077

mail: renata-szekalska@o2.pl

ul. Krakowska 3/1 Białytok